top of page
02.jpg

ABOUT / ПРО НАС

Привіт! 
Ми SCOWTH® – команда ентузіастів з Києва, для яких власна справа це спосіб показати, що речі можуть надихати, створювати настрій, а отже і змінювати світ на краще. У перекладі зі старої шотландської мови «scowth» [skʌuθ]/[скоус] означає «свобода думки, руху, самовираження», що повністю передає філософію бренду. 

Позбувшись забобонів та стереотипів, надихаючись всесвітньою культурою та історією, стихіями та самим життям, ґрунтуючись на наших творчих здібностях з невпинним фокусом на технічні інновації, ми зробили продукти, які люблять тисячі! Втілюючи в життя наші ідеї й наповнюючи їх змістом, ми створили велику сім'ю, яка об'єднує творчих, красивих, вільних людей!

Наші продукти – не просто натільна білизна у твоєму гардеробі, а елемент самовираження, один з символів твоєї волі, адже SCOWTH® – свобода як вона є! 
Стань бунтарем! Відкинь забобони! Будь сміливим! Відкрий нового себе! Будь вільним! 

Бренд SCOWTH® офіційно народився 8 грудня 2015 року. Ми презентували перші 6 моделей чоловічої білизни на найбільшому в Україні фестивалі українських виробників. Вже за 2 місяці світ побачила друга колекція, яка була реалізована з урахуванням усіх відгуків наших перших клієнтів, а згодом лінійка була доповнена новими продуктами, які знайшли своїх постійних прихильників. Унікальний яскравий стиль, форма та колір, який вирізняє SCOWTH® серед інших, надихає та допомагає бути впізнаваним та неповторним.

ДИЗАЙН

Оригінальний дизайн і широкий модельний ряд підкреслюють індивідуальність характеру і дозволяють кожному обрати настрій на весь день.
Ергономічний конструктив і міцні шви створюють продукт, що, немов друга шкіра, дарує відчуття свободи.

06 копія.jpg
148.jpg

ЯКІСТЬ

Ми використовуємо лише сертифіковані матеріали, а кожна модель ретельно розробляється і тестується перш ніж вийти у світ і стати класикою.

ТЕХНОЛОГІЇ

В кожній нашій колекції використовується тканина виключно високої якості, найкращі бавовняні та текстуровані нитки, жакардові та сатинові бірки.
Задля найкращих результатів ми систематизуємо виробничі процеси та постійно збільшуємо технічні можливості.

mens-cotton-all_21-22.jpg

СЕРВІС

Невіддільною складовою цінностей нашого бренду, на якій базується фундамент компанії, є вміння чути наших клієнтів, розуміти їх та спілкуватися задля постійного розвитку. Адже кожен клієнт стає для нас членом великої родини SCOWTH®.

contact_02.jpg

FAQ

Відповіді на найчастіші питання тут

Чоловіча білизна з бавовни та бамбука ТУТ
bottom of page