top of page
scowth чоловічі та жіночі труси з бавовни

ABOUT / ПРО НАС

Привіт! 
Ми SCOWTH® – команда ентузіастів з Києва, для яких власна справа це спосіб показати, що речі можуть надихати, створювати настрій, а отже і змінювати світ на краще. У перекладі зі старої шотландської мови «scowth» [skʌuθ]/[скоус] означає «свобода думки, руху, самовираження», що повністю передає філософію бренду. 

Позбувшись забобонів та стереотипів, надихаючись всесвітньою культурою та історією, стихіями та самим життям, ґрунтуючись на наших творчих здібностях з невпинним фокусом на технічні інновації, ми зробили продукти, які люблять тисячі! Втілюючи в життя наші ідеї й наповнюючи їх змістом, ми створили велику сім'ю, яка об'єднує творчих, красивих, вільних людей!

Наші продукти – не просто натільна білизна у твоєму гардеробі, а елемент самовираження, один з символів твоєї волі, адже SCOWTH® – свобода як вона є! 
Стань бунтарем! Відкинь забобони! Будь сміливим! Відкрий нового себе! Будь вільним! 

Бренд SCOWTH® офіційно народився 8 грудня 2015 року. Ми презентували перші 6 моделей чоловічої білизни на найбільшому в Україні фестивалі українських виробників. Вже за 2 місяці світ побачила друга колекція, яка була реалізована з урахуванням усіх відгуків наших перших клієнтів, а згодом лінійка була доповнена новими продуктами, які знайшли своїх постійних прихильників. Унікальний яскравий стиль, форма та колір, який вирізняє SCOWTH® серед інших, надихає та допомагає бути впізнаваним та неповторним.

ДИЗАЙН

Оригінальний дизайн і широкий модельний ряд підкреслюють індивідуальність характеру і дозволяють кожному обрати настрій на весь день.
Ергономічний конструктив і міцні шви створюють продукт, що, немов друга шкіра, дарує відчуття свободи.

scowth дизайн пакування для чоловічої білизни
Висока якість та сертифіковані матеріали

ЯКІСТЬ

Ми використовуємо лише сертифіковані матеріали, а кожна модель ретельно розробляється і тестується перш ніж вийти у світ і стати класикою.

ТЕХНОЛОГІЇ

В кожній нашій колекції використовується тканина виключно високої якості, найкращі бавовняні та текстуровані нитки, жакардові та сатинові бірки.
Задля найкращих результатів ми систематизуємо виробничі процеси та постійно збільшуємо технічні можливості.

Асортимент чоловічих трусів від scowth
чорно білі труси від scowth

СЕРВІС

Невіддільною складовою цінностей нашого бренду, на якій базується фундамент компанії, є вміння чути наших клієнтів, розуміти їх та спілкуватися задля постійного розвитку. Адже кожен клієнт стає для нас членом великої родини SCOWTH®.

scowth набір білизни з бамбука

FAQ

Відповіді на найчастіші питання тут

Поповнення кольорових хіпсів з бавовни ТУТ
bottom of page