БЛОГ

Сьогодні нам 3 роки!

Події
Друзі, сьогодні нам 3 роки!

За ці більш ніж 1000 днів існування ми встигли зробити щасливими десятки тисяч клієнтів, випустити понад 15 колекцій чоловічої білизни, 2 жіночі, футболи й плавки для чоловіків. Ми запустили чудовий сайт, збільшили кількість дистриб'юторів, а з деякими розпрощалися назавжди. Наш бюджет виріс у 15 разів, а кількість проданої продукції більш ніж у 20.

Все це завдяки вашій любові та відданості.

Ми почали нові співпраці, ділові відносини, отримали безцінні знайомства з представниками різних сфер бізнесу як в Україні, так і поза нею. Саме ці відносини дозволять нам робити реальні зміни і дадуть можливість дивувати вас найближчими роками.

Все це заради вас, дорогі поціновувачі.

Плани на найближчі 3 роки просто феноменальні. Ми здивуємо вас новими тканинами, дизайнами та видами нової продукції. Ну і, звичайно, ми не забудемо про дівчат ;)
Ми дякуємо кожному, хто є з нами всі ці три роки! Ми пишаємось тим, що об'єднали у велику сім'ю творчих, палких та незалежних людей, які вільні від стереотипів, мають відчуття стилю, бажання підкреслити свою індивідуальність і цінують відчуття справжнього комфорту і свободи, адже SCOWTH – свобода як вона є! #freedomitself


image