Click to order
Cart
КОШИК
Total: 
Прізвище та ім`я *
Телефон *
E-mail *
Спосіб доставки *
Місто / населений пункт *
Номер відділення Нової Пошти / Адреса доставки *
 
Коментар
Промокод
 
Ми не телефонуємо для підтвердження замовлення.
Копія замовлення буде надіслана на вказаний вами e-mail.
Наш менеджер зв'яжеться з вами, якщо виникнуть додаткові питання чи уточнення.
Payment method

БАМБУК / BAMBOO

Все про нову натуральну тканину – бамбук.
ЇЇ основні характеристики та властивості, про виробництво та екологічність.
ВИРОБНИЦТВО

Волокна бамбуку виробляються в багатостадійному процесі розчинення целюлози з використанням відтворюваної деревини та виготовляються якомога екологічним способом, наскільки це можливо.
Аби волокна бамбуку були створені необхідно багато часу. Спочатку целюлоза повинна бути оброблена і має дозріти, щоб пройти подальші складні етапи хімічної обробки. Нарешті утворюється медоподібна (щось на зразок нуги) маса, яка пресується через дрібні форсунки й волокна закручуються. Потім їх кілька разів обробляють і промивають, розтягують, розрізають і сушать.

Для забезпечення кращої якості всі волокна бамбуку проходять процес оброблення милоподібними речовинами, або так званий "авіваж", процес очищення тканини від зайвих барвників після того, як вона покинула чани, пожвавлення і освітлення кольорів. Використовуються суміші адгезивних і антисептичних речовин, які повністю біологічно розкладаються.
АНТИБАКТЕРІАЛЬНІСТЬ

Загальновідомим є той факт, що бамбук має властивість проростати без використання пестицидів. Його вкрай рідко їдять шкідники і майже ніколи не заражений патогенами.
Чому? Вчені виявили, що бамбук має унікальні антибактеріальні і бактеріостазні "біо-агенти" під назвою "bamboo Kun". Ця речовина молекулярно поєднана з бамбуковою целюлозою щільно весь час, навіть під час процесу перетворення у бамбукові волокна.

Бамбукове волокно має виняткові природні антибакстеріальні функції та функції дезодорації. Японська асоціація інспекції текстилю (JTIA) підтвердила, що навіть після п'ятидести разів прання бамбукове полотно/фібра все ще зберігає антибактеріальні властивості. Результаті тесту показують понад 70% смертності бактерій після їх інкубації на бамбукове волокно.

"Bamboo Kun", який був вперше винайдений японськими вченими, є настільки ефективною складовою, що широко додається в іншу продукцію для антибактеріального застосування.
ЕКОЛОГІЧНІСТЬ та БІОРОЗЛАГАННЯ

Як і інші матеріали для одягу на основі целюлози, бамбукові волокна біологічно розкладаються в грунті мікроорганізмами і сонячним світлом.
Досягнувши кінця циклу використання, одяг з бамбуку можна компостувати і утилізувати органічним і екологічним чином.НАТУРАЛЬНА ДИХАЮЧА ТКАНИНА

Бамбукове волокно дає шкірі можливість вільно дихати.
Що примітно, так це незвичайна повітропроникність і прохолода бамбукового волокна. Оскільки у поперечному перерізі бамбукове волокно має безліч мікро-розрізів і мікро-отворів, воно має найкращу вентиляцію і поглинальні властивості. Завдяки такій незрівнянній мікроструктурі одяг з бамбукових волокон поглинає і випаровує піт людини за частку секунди. Окрім дихання такий одяг дає людям відчуваття надзвичайної прохолоди та комфорту жарким літом. Він ніколи не прилипає до шкіри навіть у нестерпну спеку.
За даними тестів, одяг, виготовлений з бамбукових волокон, влітку на 1-2 градуси прохолодніше за звичайний одяг. Його ще називають "Одяг кондиціонер".

Утворення ковтунців на натуральній трикотажнiй тканині закономiрне, адже відбувається механічне тертя на м'яких волокнах. Видаляти їх можна за допомогою спецiальних пристроїв або щіток.Підводячи підсумки можна з певненістю сказати, що бамбукова тканина має унікальні переваги завдяки природнім влативостям бамбуку:
- Вбиває мікроби і надає відчуття свіжості
- Поглинає і випаровує вологу тіла
- Надає прохолоду влітку і тепло зимою
- Є одним з найм'якших матеріалів у світі
- Має захист від ултрафіолетових променів
- Не викликає алергічну реакцію
- Не шкодить навколишньому середовищу, адже повністю розкладається природнім шляхом.